آموزش حسابداری ویژه بازار کار

این دوره منحصر‌به‌فرد جهت ورود دانش‌پذیران به بازار کار و به‌صورت حرفه‌ای طراحی و ارائه شده است. در این دوره آموزشی، هر فرد بدون محدویت رشته تحصیلی و جنسیت می‌تواند حسابدارحرفه‌ای شود.در این دوره آموزشی صفر تا صد حسابداری که یک حسابدار برای ورود به بازار کار نیاز دارد،آموزش داده میشود.

آموزش حسابداری مقدماتی به زبان ساده

پایه‌ای ترین مبحث آموزش حسابداری یادگیری حسابداری مقدماتی است که در این دوره آموزشی با حسابداری شرکت‌های بازرگانی و شرکت‌های خدماتی با پروژه‌هایی عملی و کاربردی، آشنا می‌شوید. حسابداری شرکت‌های بازرگانی و خدماتی درواقع می‌تواند پایه آموزش سایر مهارت‌های حسابداری باشد.

آموزش نرم افزار هلو

یکی از نرم‌افزاهای مالی که امروزه در بازار کار حسابداری کاربرد فراوانی دارد، نرم‌افزار هلو است که با آموزش این نرم‌افزار می‌توان به‌راحتی جذب بازار کار شد. این محصول شرکت طرفه نگار امروزه کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. از این نرم‌افزار می‌توان در شاخه‌های مختلف حسابداری استفاده کرد.

آموزش حسابداری انبار

با یادگیری دوره آموزش حسابداری انبار، با عملیات و فرایندهای حسابداری آشنا می‌شوید که با کمک آن‌ها می‌توانید موجودی انبار را مشخص کنید و به تبع آن مبلغی از موجودی انبار مشخص می‌شود. یعنی در حسابداری انبار، منظور از موجودی انبا، تعداد محصولات و مواد اولیه که در انبار موجود است مد نظر نیست.

آموزش کدینگ حسابداری استاندارد

یکی از روش‌های سرعت بخشیدن به جستجو در پایگاه داده، فرایند تخصیص اعدا به داده‌ها می‌باشد، که این عمل پایه گذار تمامی رویدادهای حسابداری است.در دوره آموزشی کدینگ حسابداری استاندارد با این روش کاملا آشنا می‌شوید. بنابراین اطلاعات حسابداری جهت درک کامپیوتر به اعداد تبدیل می‌شوند.