تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی در اکسل

در دوره آموزشی تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی در اکسل می‌توانیم نمایی کلی از وضعیت و عملکرد بنگاه را استخراج کنیم و بدین ترتیب استراتژی‌های مناسب توسط مدیران شرکت اتخاذ گردد. هدف از این دوره آموزشی این است که دانش‌‌پذیران با تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی یک شرکت آشنا شوند.

مشاوره حسابداری یک شرکت خاص

این دوره آموزشی به‌صورت مشاوره حضوری و یا تلفنی و یا اینترنتی و حتی اعزام مشاور به محل شرکت انجام می‌گیرد. در واقع در این قسمت مشکلات ایجاد شده برای رشته‌های مختلف حسابداری صورت می‌پذیرد. اگر یک حسابدار پیمانکاری بخواهد پروژه حسابداری بازرگانی را بپذیرد نیاز به آموزش در این دوره را دارد.

تربیت مدرس حسابداری کاربردی

از آنجایی که بسیار از مدرسین، تدریس حسابداری را بیشتر از جنبه تئوری پیش می‌برند، بنابراین حضور در دوره آموزشی تربیت مدرس با رویکردی کاملا عملی و پروژه محور کارگشا خواهد بود. مدرسین عزیز با شرکت در این دوره می‌توانند دانش خود را با روش‌های عملی و کاربردی در حسابداری ترکیب نمایند.

 

آموزش و تعریف حسابرسی

وظیفه حسابرس بسیار کلیدی و مهم است. چرا که حسابرس با درایت، دقت و دانش خود، بازرسی جستجوگرانه‌ای را در تمامی اسناد حسابداری انجام میدهد تا بتواند اشتباه احتمالی را کشف نماید و در صدد رفع آن اشتباهات بر اساس اصول حسابداری و موارد قانونی، برآید تا شرکت متضرر نشود.

تهیه صورت‌های مالی اساسی

دوره آموزشی تهیه صورت‌های مالی اساسی بهتر است به عنوان پیش نیاز حسابرسی اجرا گردد.صورت‌های مالی اساسی بر اساس مانده حساب‌ها استخراج می‌گردد تا بتوان گزارشی جامع توسط هیئت مدیره به مجمع،طرح و ارائه گردد.با تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی میتوانیم وضعیت سود دهی شرکت را بسنجیم.