آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

در این دوره علاوه بر آموزش حسابداری حقوق و دستمزد، نرم افزارهای بیمه، مالیات‌حقوق و نرم افزار حقوق و دستمزد، قوانین مالیاتی، بیمه و وزارت کار نیز ارائه می‌گردد. هدف از تسلط بر حسابداری حقوق و دستمزد این است که شخص حسابدار بتواند فیش حقوقی پرسنل را کامل و با جزئیات کافی ارائه دهد.

آموزش حسابداری مالیاتی

در دوره آموزشی حسابداری مالیاتی، پس از ارائه قوانین روز مالیاتی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی به‌صورت آنلاین و آفلاین آموزش داده می‌شود. در واقع ارائه یک اظهارنامه مالیاتی قوی و خالی از اشکال مهارتی است که یک حسابدار حرفه‌ای باید به اشراف کامل داشته باشد.

آموزش حسابداری پیمانکاری

حسابداری پیمانکاری یکی از شاخه های مهم حسابداری است که انتظار می‌رود تمام حسابداران به آن اشراف پیدا کنند. سادگی یادگیری حسابداری پیمانکاری را با ما تجربه کنید.این شاخه‌ی حسابداری در حوزه‌های فراوانی می‌تواند کارگشا باشد و متخصصین بسیاری در این رشته در حال کسب درآمد هستند.

آموزش حسابداری بازرگانی خارجی (اعتبارات اسنادی)

حسابداری شرکت‌های وارد کننده کالا، مستلزم تسلط به دانش حسابداری بازرگانی و علاوه بر آن اشراف بر دانش اعتبارات اسنادی می‌باشد. در حسابداران برتر این آموزش به زبانی ساده ارائه می‌شود.

آموزش خرید و فروش فصلی

در این دوره آموزشی مهارت ارائه گزارش خرید و فروش فصلی بر اساس لیست معاملات و همچنین صورت تمامی پرداخت‌های مالی افراد حقیقی و حقوقی برای ارائه به سازمان امور مالیاتی را فرا می‌گیرد. دانش‌پذیران شرکت کننده در این دوره، روش ارائه این گزارش مهم را به‌صورت الکترونیکی نیز فرا خواهند گرفت.

آموزش مالیات بر ارزش افزوده

در این دوره آموزشی با قوانین مالیات بر ارزش افزوده شرکت‌های مختلف از جمله شرکت‌های خدماتی، بازرگانی، پیمانکاری و صادراتی آشنا می‌شوید و همچنین روش صحیح اصلاح اظهارنامه را فرا می‌گیرید. همچنین در این دوره آموزشی ثبت معاملات فروش معاف و غیر معاف، ارزش افزوده آموزش داده می‌شود.