فیلم آموزش حسابداری

2020-03-04T15:24:32+03:30

فیلم آموزش حسابداری

فیلم آموزش حسابداری آموزشگاه حسابداران برتر، با رویکردی صرفا عملی و کاربردی ابزاری کارگشا در جهت آموزش عملی حسابداری می‌باشد. تیم حسابداران برتر با سالیان متوالی تجربه و فعالیت در عرصه اقتصاد کشور و یاری رساندن به مدیران عزیز در جهت پیشبرد امور مالی فعالیت داشته است. از سوی دیگر این مرکز با شناسایی نیاز بازار کار حسابداری سال‌ها اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی حسابداری در تهران و سراسر کشور نموده است.

حسابداران برتر اقدام به تولید فیلم آموزش حسابداری از کلاس‌های جاری نموده است که این امر محاسن بیشماری برای دانش‌پذیران دارد. از جمله این محاسن میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • یادگیری دانش‌پذیر بر اساس نوع یادگیری و سرعت یادگیری ایشان
 • تاکید بر روی یادگیری موارد جدید آموزشی و عبور از مطالب تکراری
 • استفاده بیشتر از مطالب آموزشی بیان شده در فیلم آموزش حسابداری توسط دانش‌پذیران فعال‌تر
فیلم آموزش حسابداری

مزایای استفاده از فیلم آموزشی حسابداری

 • استفاده از کلاس‌های حضوری حسابداری با پرداخت هزینه بسیار کمتر
 • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب
 • صرفه‌جویی در زمان و عدم حضور فیزیکی در کلاس
 • مدیریت زمان و استفاده از فیلم ها در شرایط روحی مناسب
 • امکان بازدید مجدد فیلم آموزش حسابداری به انتخاب دانش‌پذیر
 • دسترسی همیشگی به آموزش‌ها پس از دانلود فیلم آموزش حسابداری
 • در اختیار قرار دادن مجموعه فیلم آموزش حسابداری و ایجاد فرصت آموزش یکسان برای همگان
 • در دسترس بودن مجموعه آموزش ‌های حسابداری برای تمام گروه‌های سنی در هر مکان و زمان
 • بهره گیری سریع از تکنولوژی جدید آموزشی

ویژگی‌های فیلم آموزش حسابداری کاربردی اثربخش

 • ضبط فیلم آموزش حسابداری کاربردی در کلاس واقعی
 • همراه بودن فیلم آموزش حسابداری کاربردی با پروژه واقعی
 • روایت مجموعه فیلم‌های آموزش حسابداری کاربردی به زبان ساده و روان
 • همراه بودن فیلم آموزش حسابداری کاربردی با مطالب طبقه بندی شده
 • قابل فهم و درک بودن فیلم آموزش حسابداری کاربردی
 • مطرح کردن پروژه های عملی کاربردی در مجموعه فیلم‌های آموزش حسابداری کاربردی
 • به روز بودن فیلم‌ها پس از دانلود فیلم آموزش حسابداری
 • استفاده از تکنولوژی‌های برتر تصویر برداری جهت بهبود کیفیت مجموعه فیلم آموزش حسابداری

فواید استفاده از فیلم آموزش حسابداری

آموزش به‌صورت گروهی در مجموعه فیلم‌های آموزش حسابداری

از آنجایی که می‌توان از فیلم های آموزشی حسابداری به صورت گروهی استفاده کرد، بنابراین با استفاده از فیلم های آموزشی حسابداری تجربه های مشترکی در اختیار کارآموزان قرار می گیرد. از سوی دیگر دانلود فیلم آموزشی حسابداری کاربردی بارها و بارها می‌تواند مورد استفاده دانش‌پذیر قرار گیرد تا فرایند یادگیری به‌صورت مستمر انجام پذیرد.

مدیریت زمان در استفاده از فیلم آموزش حسابداری

استفاده از فیلم های آموزش حسابداری ، همانند بسیاری از رسانه های دیگر ، سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود . شاید هزینه ی تولید فیلم زیاد به نظر برسد ، اما با تولید فیلم های آموزشی خوب و استفاده از آن در مقیاس وسیع ، هزینه ی سرانه ی آموزشی کاهش می یابد .

جذابیت یادگیری با دانلود فیلم آموزش حسابداری

از آنجایی که فیلم های آموزشی به طور عام با بهره گیری از ویژگی های جذاب آموزشی از جمله صدا، حرکت و ایجاد تعامل سبب آموزشی اثربخش و جذاب در دانش‌پذیر میگردد.

استفاده از امکانات آموزش الکترونیک در مجموعه فیلم‌های آموزش حسابداری

بی شک آموزش الکترونیک امروزه یکی از ابزار قدرتمند و مدرن در آموزش در سراسر دنیا استفاده می‌شود. که بدین ترتیب آموزشی اثر بخش و جذاب برای دانش‌پذیر انجام می‌پذیرد.

فیلم های کاربردی آموزش حسابداری

برای تهیه فیلم‌های آموزشی آموزشگاه حسابداران برتر دکمه زیر را بفشارید یا برای دریافت مشاوره با یکی از راه های زیر تماس حاصل فرمایید. (به زودی)

شماره تماس                        02188202357

شماره تلگرام و واتساپ        09361657597

دوره‌های آموزش حسابداری

برای شرکت یا پیش ثبت نام در دوره‌های آموزش حسابداری آموزشگاه حسابداران برتر دکمه زیر را بفشارید یا برای دریافت مشاوره با یکی از راه های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس                        02188202357

شماره تلگرام و واتساپ        09361657597

فیلم‌های آموزش حسابداری

تاثیر استفاده از دانلود فیلم آموزش حسابداری کاربردی

بنابه نظر دانشمندان،مغز انسان همه امور را بصورت مکرر دریافت می نماید. به این مفهوم که درک هر موضوعی از طریق مغز تبدیل همان موضوع بصورت عکس می باشد. در واقع مغز انسان بصورت تصویر عمل می کند . یعنی اگر فرد عکس یک گل زیبا را ببیند یا تصویر یک گل زیبا را داشته باشد کیفیت دریافت یکی می باشد. مغز انسان چنان قدرتمند است که تک تک کلمات را بصورت عکس تبدیل کرده تا بتواند جملات را درک نماید.

نکته مهم این است که درک هر موضوعی از قبل در مغزآرشیو می باشد و معمولا درک موضوعات مشابه به همان صورت خواهد بود. مثلا فردی با شنیدن یک موضوع، زود عصبانی می شود و بهم می ریزد و در مقابل فرد دیگری بی تفاوت پس از شنیدن از آن می گذرد و جالب تر اینکه فرد دیگر با شنیدن این موضوع به خنده می افتد.

در صنعت فیلم سازی،فیلم‌ها از کنار هم قرار گرفتن عکس‌ها تشکیل می‌ شوند به طوریکه هر ثانیه فیلم شامل  ۸ عکس است. بنابراین هریک دقیقه فیلم ۴۸۰۰ عکس و هر ساعت فیلم متشکل از ۲۸۸۰۰۰ عکس می باشد. از آنجاییکه مغز توان درک فیلم را ندارد بلکه فیلم را به صورت عکس‌های متوالی دریافت می‌کند به این نتیجه میرسیم که فیلم های آموزشی می‌توانند در فرایند یادگیری بسیار موثر باشند.

در حال حاضر آموزش حسابداری کاربردی با علم روز و نرم افزار های مربوطه و معمولا در لابراتور آموزشگاهها انجام می شود و فرد پس از دوره می تواند مشغول بکار شود( در صورت انجام درست آموزش) و یکی دیگر از تغییرات در بحث آموزش، آموزش از راه دور است که حسابدار با طرق مختلف می تواند از آموزش حسابداری کاربردی بهره مند شود. بجز فیلم آموزش حسابداری، می توان به آموزش حسابداری اینترنتی اشاره نمود که بعضی از موسسات یا از طریق وبیناریا آماده سازی فیلمهای آموزش حسابداری بصورت بخش به بخش به کارآموز آموزش می دهند.

از آنجایی که یکی از چالش‌های یادگیری حسابداری احتمال فراموشی سریع آن است، بنابراین با استفاده از امکانات مالتی مدیا، مطالب آموزشی بیشتر در ذهن می‌ماند و احتمال فراموشی آن کم است.از دیگر مزایای استفاده از فیلم آموزشی حسابداری آموزشگاه حسابداران برتر، حذف سفرهای بین شهری برای حضور فیزیکی در کلاس می‌باشد.

دیدگاه خود را بنویسید