فیلم آموزش حسابداری

حسابداران برتر » محصولات حسابداری » فیلم آموزش حسابداری

فیلم آموزش حسابداری

فیلم آموزش حسابداری

فیلم  آموزش حسابداری

حسابداران برتر ، با سالها تجربه و کار در عرصه اقتصاد کشور و یاری مدیران در جهت پیشبرد امور مالی و همچنین شناسایی نیاز بازار کار حسابداری ،سالها اقدام به برگزاری دوره در تهران و سراسر کشور نموده است.این مجموعه با رویکرد صرفا عملی و کاربردی اقدام به ضبط کلاسهای خود نموده است.

فیلم های آموزش حسابداری با توجه به اینکه از کلاس های در حال اجرا ضبط شده است ،محاسن زیادی برای کار آموز دارد  بعنوان مثال ،نوع و سرعت یادگیری بسته به نظر خود دانشجو می باشد.فراگیران دوره های حسابداری کاربردی می توانند موضوعات و مطالبی را که نسبت به آنها آشنایی دارند، مطالعه نکرده و صرفاً بر روی موضوعاتی متمرکز گردند که نسبت به آنها آشنایی وجود ندارد. در این شرایط دانشجویان زرنگتر به سرعت مراحل مختلف آموزشی را طی کنند و منتظر دیگر دانشجویان نمی مانند.

و از سوی دیگر نیازی به حذف شدن دانشجویان شاغل یا با بهره هوشی پایین تر و یا حتی تنبل تر نیست. آنها نیز موفق به کسب آموزش های لازم میشوند ولو با گذشت زمان بیشتر. و بطور خلاصه هیچیک فدای دیگری نمی شود و این از نتایج انعطاف پذیری بالای این روش آموزش است.

از مزای دیگر این سیستم  به چند مورد دیگر اشاره میشود:

استفاده از کلاسهای حضوری حسابداری با پرداخت هزینه بسیار کمتر

عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب

نیازی به تلف شدن وقت در اثر رفت و آمد و حضور در کلاس نیست

مدیریت زمان و استفاده از فیلم ها در شرایط روحی مناسب

جلوگیری از تکرارهای بی فایده متن نوشته شده توسط یک استاد

قابلیت تکرار کلاس یا هربخش به اختیار کارآموز

همراه داشتن استاد حتی پس از زمان طولانی از شروع دوره

فرصتهای آموزش کاربردی برابر را در اختیار همگان قرار میدهد.

 برای تمامی گروههای سنی و در همه جا و همه وقت  در دسترس است.

 می توان براحتی بیش از یک رشته و تخصص را فرا گرفت.

 استحكام و انسجام مطالب ارایه شده به‌علت وجود امكان بازبینی مكرر محتوا

استفاده سریع از تکنولوژی های جدید در مسیر آموزش و یادگیری

یکی از مشکلات در رابطه با علم و دانش فرّار بودن آن است که در این نوع آموزش با استفاده از امکانات Multimedia مطالب بیشتر در ذهن می ماند.

از مزایای فیلم آموزش حسابداری این است که این روش می‌تواند نقش مؤثری در‏افزایش انگیزة فراگیر ایفا کند. برخی ازعوامل انگیزه‌زا مانند استفاده از کامپوتر و نرم افزار های حسابداری 

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید بر روی هریک از محصولات کلیک کنید و جهت مشاوره با شماره های ۰۲۱۸۸۳۹۰۲۸۲ یا ۰۲۱۸۸۴۷۰۳۲۹ تماس حاصل فرمایید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شرایط فیلم آموزش حسابداری کاربردی

*فیلم آموزش حسابداری کاربردی بهتر است در کلاس واقعی ضبط شده باشد.

*فیلم آموزش حسابداری کاربردی بهتر است همراه با پروژه واقعی باشد.

*فیلم آموزش حسابداری کاربردی بهتر است به زبان ساده و روان باشد.

*فیلم آموزش حسابداری کاربردی بهتر است بامطالب طبقه بندی باشد.

*فیلم آموزش حسابداری کاربردی بهتر است قابل درک و فهم بالاباشد.

*فیلم آموزش حسابداری کاربردی بهتر است با بازخورد ۱۰۰%باشد.

*فیلم آموزش حسابداری کاربردی بهتر است ………

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متدوال:

سوال :

مزایای فیلم های آموزش حسابداری در چیست؟

پاسخ:

از مزایای کاربرد فیلم در آموزش حسابداری بصورت کاربردی :

یاد گیری گروهی :

فیلم های آموزشی حسابداری را می توان برای آموزش افراد به صورت گروهی مورد استفاده قرار داد . با استفاده از فیلم آموزشی ، تجربه های مشترکی در اختیار کارآموزان قرار می گیرد .

تکرار تجربه های یادگیری :

اگر یک معلم یا استاد بخواهد یک موضوع ، مطلب یا مهارت را چندین بار تکرار نماید ، نخست آن که دچار خستگی می شود و دوم آن که با هر بار ارائه ممکن است مطلبی به آموزش بیفزاید یا از آن بکاهد . حال آن که هریک فیلم های آموزشی را می توان بارها مورد استفاده قرار داد .

صرفه جویی :

استفاده از فیلم های آموزشی ، همانند بسیاری از رسانه های دیگر ، سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود . شاید هزینه ی تولید فیلم زیاد به نظر برسد ، اما با تولید فیلم های آموزشی خوب و استفاده از آن در مقیاس وسیع ، هزینه ی سرانه ی آموزشی کاهش می یابد .

ایجاد انگیزه :

فیلم های آموزشی با بهره گیری از ویژگی های منحصر به فردی که فناوری فیلم برایشان فراهم می آورد ، سبب ایجاد انگیزه در یادگیرنده می شوند .

  نشان دادن حرکت :یکی از مزایای فیلم آن است که می تواند حرکت را به نمایش بگذارد و دو حس دیداری و شنیداری را در هم آمیزد و به این ترتیب ، سبب درک و فهم بهتر یادگیری و افزایش میزان فراگیری مطالب شود .

در ادامه مقاله ای در خصوص فیلم آموزشی حسابداری به حضورتان تقدیم می گردد:

تاثیر فیلم آموزشی حسابداری در مغز انسان:

بنابه نظر دانشمندان،مغز انسان همه امور را بصورت مکرر دریافت می نماید. به این مفهوم که درک هر موضوعی از طریق مغز تبدیل همان موضوع بصورت عکس می باشد.

در واقع مغز انسان بصورت تصویر عمل می کند . یعنی اگر فرد عکس یک گل زیبا را ببیند یا تصویر یک گل زیبا را داشته باشد کیفیت دریافت یکی می باشد. مغز انسان چنان قدرتمند است که تک تک کلمات را بصورت عکس تبدیل کرده تا بتواند جملات را درک نماید.

نکته مهم این است که درک هر موضوعی از قبل در مغزآرشیو می باشد و معمولا درک موضوعات مشابه به همان صورت خواهد بود.

مثلا فرض نمایید فردی برای ثبت نام به یک آموزشگاه حسابداری مراجعه نموده و در آن آموزشگاه مسئول مربوط با چرب زبانی ایشان را ثبت نام کرده و وعده های واهی به کار آموز داده است. پس از اتمام دوره به وعده های آموزشی عمل نشده و کارآموز ناراحت و سرخورده از آنجا خارج شده است. این موضوع بصورت عکس های آرشیو در مغز انسان باقی مانده است. پس از مدتی کارآموز مجدد در صدد کارآموزی بر می آید و به یک آموزشگاه حسابداری دیگری مراجعه می نماید. به محض شنیدن وعده های مسئول این آموزشگاه ، جملات و مکالمات دریافت شده بصورت عکس در آمده و مغز برای درک عکسهای دریافتی به آرشیو مراجعه و عکس های مشابه را مقایسه می نماید و چون عکس های جدید دریافت شده با عکس های قبلی( آموزشگاه قبلی) مطابقت دارد درک حاصله این است که این مسئول هم دروغ می گوید ، در حالی که واقعیت چیز دیگری است و یه همین خاطرات که درک افراد از یک موضوع با هم متفاوت است و در امور روزمره هم می توانیم در میان افراد جامعه این موضوع را مشاهده کنیم.

مثلا فردی با شنیدن یک موضوع، زود عصبانی می شود و بهم می ریزد و در مقابل فرد دیگری بی تفاوت پس از شنیدن از آن می گذرد و جالب تر اینکه فرد دیگر با شنیدن این موضوع به خنده می افتد.

در نظر بگیرید یک خانواده فقیر در گوشه ای از خیابان از مردم کمک می خواهند و یک بچه رهگذر بسمت ایشان سنگ پرتاب می کند در این حالت ممکن است یک عابر عصبانی ، دیگری بی تفاوت و عابر دیگری این صحنه را خنده دار می داند.

فیلم همان عکس هاست.

در صنعت فیلم، عکس در کنار یکدیگر قرار گرفته و تشکیل فیلم می دهند. هر ثانیه فیلم تشکیل شده از ۸ عکس بنابراین هریک دقیقه فیلم ۴۸۰۰ عکس و هر ساعت فیلم متشکل از ۲۸۸۰۰۰ عکس می باشد.

و مغز توان درک فیلم را ندارد. بلکه فیلم را بصورت عکس به عکس دریافت می نماید. با توضیح فوق به این نتیجه می رسیم که برای آموزش حسابداری در صورت عدم تمایل به شرکت در کلاس حسابداری می توانیم از فیلم آموزش حسابداری استفاده نماییم.

فیلم آموزش حسابداری ، به شرط آنکه نظر کاربر را معطوف به زرق و برق های استودیو ننماید و در محیطی ساده ضبط شده باشد می تواند بسیار موثر عمل نماید.

فیلم آموزش حسابداری در صورتی که فرد با آن ارتباط برقرار نماید موثر خواهد بود. بنابه توضیحات فوق، کارآموزی که باور داشته باشد فقط در کلاس آموزشی حسابداری می تواند مطالب را یاد بگیرد، فیلم آموزش حسابداری برای ایشان کم تاثیر و حتی می تواند بی تاثیر باشد. چون بنابه توضیحات قبل مغز هر گونه موضوع را با موضوعات آرشیو شده مقایسه و قبول می نماید. در عصر فعلی که عصر تکنولوژی و سرعت است، انسان بایستی خود را هماهنگ نموده و گرنه متحمل زیان می شود. در گذشته همه امور به کندی پیش می رفت. تهیه نان باید فرآیندی را طی نموده را بدست صاحبخانه برسد یا تهیه آب خوردن برای افراد جامعه بعضا همراه با کیلومترها پیاده روی همراه بود.

رفتن به مسافرت قبلا به سختی و با اتلاف وقت زیادی انجام می شد اما امروز در عرض کمتر از ساعت چند صد کیلوتر را می توان با هواپیما پیمود. همینطور برای ارتباط تلفنی با چند نفردریک روز بایستی تلفنی ثابت را یافته و یا فرد مخاطب تماس بگیریم و در صورتی این ارتباط مهیا می شد که مخاطب ماهم به تلفن ثابت خود نزدیک باشد. اما امروز با تلفن همراه با هر فردی و در هر زمان و مکانی می توان براحتی ارتباط برقرار نمود.حال این پیشرفت ها و بسیاری پیشرفتهای قبلی و پیشرفتهای بسیار زیاد پیش رو که در هر ثانیه و در هر اقصی نقاط جهان رخ می دهد، همه امور را دستخوش تغییر نموده که این تغییرات هم با سرعت بسیار بالا اتفاق می افتد.

در این اثنا آموزش حسابداری هم دچار تغییر شده، قبلا کار آموز می بایست به آموزشگاه مراجعه، ثبت نام و منتظر تشکیل کلاس می شد، در کلاس تشکیل شده استاد به گفتن جزوه  و تمرینها بسنده کرده و به این صورت دوره خاتمه می یافت.

در حال حاضر آموزش حسابداری کاربردی با علم روز و نرم افزار های مربوطه و معمولا در لابراتور آموزشگاهها انجام می شود و فرد پس از دوره می تواند مشغول بکار شود( در صورت انجام درست آموزش) و یکی دیگر از تغییرات در بحث آموزش، آموزش از راه دور است که حسابدار با طرق مختلف می تواند از آموزش حسابداری کاربردی بهره مند شود. بجز فیلم آموزش حسابداری، می توان به آموزش حسابداری اینترنتی اشاره نمود که بعضی از موسسات یا از طریق وبیناریا آماده سازی فیلمهای آموزش حسابداری بصورت بخش به بخش به کارآموز آموزش می دهند.

روش دیگر برای آموزش حسابداری از راه دور می توانیم به آموزش حسابداری مکاتبه ای اشاره نماییم. در این روش ملزومات آموزش برای کارآموزان بصورت پستی ارسال می گردد که در این ملزومات کتاب آموزش حسابداری و یا ممکن است فیلم آموزش حسابداری گنجانده شود و کارآموز بصورت مکاتبه ای با آموزشگاه در ارتباط می باشد.

روش دیگر آموزش حسابداری pdf می باشد که کارآموز از طریق سایت آموزشگاه حسابداری اقدام به دانلودآموزش حسابداری pdf می نماید که درسطوح مختلف اینگونه آموزشها آماده و در اختیار می باشد.

در همه روشها، روشی مناسب است که کارآموز می تواند با آن روش خود را آماده بازارکار نماید. برخی از کارآموزان کارگاه حضوری آموزش حسابداری ، برخی دیگر فیلم آموزش حسابداری برخی کتاب و یا آموزش حسابداری pdf را مناسب آموزش خود می دانند.

فقط در انتخاب هر یک از روشها باید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

۱- آموزشگاه حسابداری معتبر و دارای سابقه باشد.

۲- بخشی از کتاب یا مطالب آموزشی حسابداریpdf برای انتخاب درست در اختیار کارآموز قرار گیرد.

۳- نویسنده کتاب یا آموزش حسابداری pdf دارای سابقه بالای کار باشد.

۴- فیلم آموزش حسابداری فارغ از افکت های تصویر برداری و در پی آموزش کامل تر باشد.

۵- کارگاه آموزش حسابداری در یک شرکت حسابداری باشد و زیر نظر مدیر مالی مجرب

۶- امکان تجدید دوره بصورت رایگان در صورت عدم بازدهی مناسب

۷- امکان ارتباط و پشتیبانی کارآموزان پس از اتمام دوره

۸- امکان کاریابی و اشتغال کارآموز پس از اتمام دوره

۹- ارائه روشهای پیشرفت و ارتقا در حسابداری به کارآموز

۱۰- انتقال تجربه عملی از طرف مدیرمالی همراه با ظرافت موجود  در بازارکار

۱۱- ارائه بخش از فیلم آموزشی جهت دانلود و رویت کارآموز

۱۲- معرفی و مصاحبه کارآموزان قبلی جهت اطمینان خاطر کارآموز حسابداری

۱۳- امکان مشاوره کارآموز قبل از ثبت نام یا خرید محصول جهت اطمینان از خرید خود

۱۴- امکان استرداد محصول یا انصراف از دوره در صورت مغایرت وعده ها با عمل

۱۵- فیلم آموزش حسابداری کاربردی بدون استفاده از منابع بیرونی و فقط شامل اصول استاندارد و تجربه های نویسنده باشد.

۱۶- استفاده از کارگاهها یا محصولات آموزشی فارغ از مطالب تئوری ومازاد باشد.

۱۷- طبقه بندی سیلابی می بایستی بصورت حرفه ای و چیدمان آن با دقت و بدرستی انجام شود.

۱۸- لزوم طراحی واجرای هر یک از موارد آموزشی توسط مدیر مالی خبره انجام شود.

۱۹- امکان نظرسنجی از کارآموز در چند مرحله و طی دوره کارگاه

۲۰- امکان تعویض مدیرمالی مدرس در صورت عدم رضایت کارآموزان