درباره ما

درباره ما2020-02-19T17:50:46+03:30
درباره حسابداران برتر

درباره آموزشگاه حسابداران برتر

در جهان امروز در عرصه‌ی رقابت اقتصاد جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط، مهم ترین ابزار تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می‌باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین امکان‌پذیر نیست. به منظور رفع نیازهای آموزش حسابداری شرکت‌ها، موسسات، کارخانه‌جات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی آنان، تیم حسابداران برتر فعالیت حرفه‌ای خود را با بهره‌گیری از کادری مجرب و نیروهای متخصص در زمینه آموزش حسابداری و مالی، امور مالیاتی و بیمه‌ای، آموزش نرم‌افزار و پیاده سازی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری با تکیه به سال‌ها تجربه جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به آحاد مختلف جامعه آغاز نموده است.

تیم حسابداران برتر، از بدو فعالیت تا کنون با تکیه بر دانش و تجربه کاری مدیران و کادر حرفه‌ای خود، به طیف گسترده‌ای از شرکت‌های کشورمان که در بخش ‌های گوناگون اقتصادی کشور از جمله، خدمات مهندسی، پیمانکاری، تولیدی و صنعتی، بازرگانی، خدماتی، مشاوره و انتشارات و سایر زمینه‌‌ها بوده است.

از سوی دیگر تیم حسابداران برتر در زمینه خدمات آموزشی به فعالیتی درخشان پرداخته است. از جمله خدمات آموزشی مالی می‌توان به حسابداری، حسابرسی، اصلاح حساب، ایجاد و بهینه سازی سیستم‌های موجود مالی، مشاوره مالی و مالیاتی اشاره نمود.

از جمله افتخارات دیگر این مجموعه می‌توان به تولید نرم‌افزارهای دخل و خرج، Business Plan ، مدیریت مالی و همچنین به ابتکار خدمات حسابداری آنلاین در تهران اشاره نمود. از سوی دیگر از طریق ارتباط با صنعت بسیاری از دانش آموختگان خود را به بازار کار معرفی نموده است.